SOUHLASÍM - JSEM STARŠÍ 18TI LET

Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkoholu osobám mladších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.

Podle vyhlášky č. 37/2017 Sb. o elektronických cigaretách nesmí objem nádržky opakovaně plnitelné elektronické cigarety pro doplňování náhradní náplně obsahující nikotin překročit 2 ml. V návaznosti na ustanovení §4 odst.3 této vyhlášky důrazně upozorňujeme, že námi prodávané clearomizéry nebo produkty s prostorem pro liquid větší než 2ml jsou výrobky určené výhradně pro náplně bez nikotinu!


Ano       Ne

Liquid Dekang High VG Strawberry Daquiri 10ml - 00 mg

79,00 Kč
S DPH

Jahodový koktejl s kapkou citrónu.

Výroba: Dekang Biotechnology

Použití: náplň do elektronické cigarety

Balení: 10 ml

Poměr High VG: VG 70% / PG 30%

Počet
skladem

 

 

 

Tato řada je určena pro nízkoodporová zařízení s vysokým výkonem.

Je určena pro evropský trh a splňuje všechna legislativní kritéria pro prodej v Evropě. Výroba probíhá ve velmi přísných hygienických podmínkách. Prostory, kde se liquidy plní do lahviček, jsou velmi pečlivě odizolovány a přístup do nich není možný bez speciálního oblečení. Firma Dekang je největším výrobcem e-liquidů na světě a je držitelem osvědčení SGS a dalších. Jedná se o jedny z nejpoužívanějších e-liquidů na trhu pro e-cigarety. Splňují certifikáty: CE, ROHS, SGS, FDO, MSD, ISO. Nabízejí vynikající příchutě a výbornou kouřivost. Na obalech jsou veškerá předepsaná označení, rozepsané složení výrobku a český návod k použití. Obsahuje samozřejmě i plastickou výstražnou samolepku pro nevidomé. E-liquid je balený ve speciální plastové lahvičce s pojistkou proti otevření dětmi. Lahvička je zatavená ve fólii, aby měl zákazník jistotu, že s ní nebylo od výroby manipulováno.

Dekang
Nový produkt