SOUHLASÍM - JSEM STARŠÍ 18TI LET

Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkoholu osobám mladších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.

Podle vyhlášky č. 37/2017 Sb. o elektronických cigaretách nesmí objem nádržky opakovaně plnitelné elektronické cigarety pro doplňování náhradní náplně obsahující nikotin překročit 2 ml. V návaznosti na ustanovení §4 odst.3 této vyhlášky důrazně upozorňujeme, že námi prodávané clearomizéry nebo produkty s prostorem pro liquid větší než 2ml jsou výrobky určené výhradně pro náplně bez nikotinu!


Ano       Ne

Liquid LIQUA CZ Elements Blackberry 10ml-12mg

99,00 Kč
S DPH

Ostružina - šťavnatost a svěžest čerstvě natrhaných ostružin s jemnou sladkokyselou koncovkou.

Výroba: Ritchy

Použití: náplň do elektronické cigarety

Balení: 10 ml

Poměr: PG 50% / VG 50%

Počet
skladem

 

 

 

Základní série náplní LIQUA. Všechny příchutě jsou dostupné v různých silách nikotinu. Vyvážený poměr 50%PG a 50%VG zajišťuje skvělé podání chuti i dostatečnou tvorbu páry. Jsou vhodné do většiny současných modelů elektronických cigaret. Ideální však jsou do atomizérů s menšími přívody e-liquidu, a také do těch, které jsou určeny pro potahování stylem pusa-plíce (MTL - klasické šlukování). 

Náplně LIQUA jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších ingrediencí a samozřejmě splňují všechny standardy a světové certifikace. Vyráběny jsou v přísně kontrolovaných laboratořích, můžete se tedy samozřejmě spolehnout na prvotřídní kvalitu.

Pohodlné je i plnění elektronické cigarety, které zvládnete díky kvalitním lahvičkám a kapátkům během několika vteřin. Lahvička má dětskou pojistku – pro otevření tak musíte víčko zamáčknout a zároveň odšroubovat.

Ritchy
Nový produkt