SOUHLASÍM - JSEM STARŠÍ 18TI LET

Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkoholu osobám mladších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.

Podle vyhlášky č. 37/2017 Sb. o elektronických cigaretách nesmí objem nádržky opakovaně plnitelné elektronické cigarety pro doplňování náhradní náplně obsahující nikotin překročit 2 ml. V návaznosti na ustanovení §4 odst.3 této vyhlášky důrazně upozorňujeme, že námi prodávané clearomizéry nebo produkty s prostorem pro liquid větší než 2ml jsou výrobky určené výhradně pro náplně bez nikotinu!


Ano       Ne

iSmoka-Eleaf iJust 3 elektronická cigareta 3000 mAh Black

1 039,00 Kč
S DPH

E-cigareta pro nízkoodporové kouření a vapování ve stylu DL s velkou kapacitou baterie i nádržky.

Kapacita baterie: 3000 mAh

Výkon: až 80W

Clearomizer: Ello Duro

Kapacita clearomizeru: 6,5 ml

Žhavící hlavy: HW-N 0,2 ohm / HW-M 0,15 ohm

Způsob užití: DL (inhalace rovnou do plic)

Dle platné legislativy se smí náplně s nikotinem použít do nádržek s objemem maximálně 2,0 ml. Proto tento výrobek není určen pro použití s náplněmi obsahujícími nikotin.

Počet
skladem

 

 

 

Třetí řada elektronické cigarety iJust, která se vyznačuje spolehlivostí, výdrží a masivní tvorbou páry. Vestavěná baterie s kapacitou 3000 mAh zajišťuje celodenní vaping bez nabíjení a je opatřena ochranou proti přebití a podbití. iJust 3 nabízí vysoký výkon až 80W pro spolupráci s nízkoodporovými clearomizery. Automatické nastavení výkonu a napětí znamená, že pro vapování stačí nasadit clearomizer a baterie si už sama nastaví optimální výkon dle odporu žhavící hlavy a stavu nabití baterie. Výrobce k nové e-cigaretě přiřadil clearomizer Ello Duro, který vybavil konvexní nádržkou z pyrexu s objemem 6,5 ml. Má jednoduchý systém horního plnění - po odsunutí vrchní části plníte liquid otvorem přímo do těla clearomizeru. Ello Duro je kompatibilní se žhavícími hlavami HW, včetně nových modelů HW-N (síťová mřížka) a HW-M (děrovaná destička), které přináší rychlý proces rozžhavení a velkou tvorbu páry. Celý clearomizer je plně rozebíratelný, což usnadňuje údržbu. Regulace přívodu vzduchu pro nastavení optimální kouřivosti se nachází ve spodní části. 

Parametry:

Baterie

Rozměry: 86 x 25 mm

Kapacita: 3000 mAh

Nabíjení: Micro USB

Typ závitu: 510

Funkce Pastrough

Clearomizer

Rozměry: 54 x 28 mm

Kapacita: 6,5 ml

Materiál: Nerez ocel a pyrex (laboratorní sklo)

Regulace přívodu vzduchu: Spodní

Plnění liquidem: Uživatelsky přívětivé vrchní plnění (bez jakéhokoliv protékání)

Kompatibilní žhavící hlavy: Řada HW

Obsah balení:

1 × iJust 3 baterie

1 × Clearomizer ELLO Duro

1 × Žhavící hlava HW-N 0.2 ohm

1 × Žhavící hlava HW-M 0.15 ohm

1 x Pyrex tělo náhradní 2,0 ml

1 × Micro USB kabel 

Příslušenství.

Obsah balení může být upřesněn.

Záruka: 24 měsíců

Výrobce: Eleaf

Eleaf
Nový produkt

Mohlo by vás také zajímat