SOUHLASÍM - JSEM STARŠÍ 18TI LET

Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkoholu osobám mladších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.

Podle vyhlášky č. 37/2017 Sb. o elektronických cigaretách nesmí objem nádržky opakovaně plnitelné elektronické cigarety pro doplňování náhradní náplně obsahující nikotin překročit 2 ml. V návaznosti na ustanovení §4 odst.3 této vyhlášky důrazně upozorňujeme, že námi prodávané clearomizéry nebo produkty s prostorem pro liquid větší než 2ml jsou výrobky určené výhradně pro náplně bez nikotinu!


Ano       Ne

Liquid Juice Sauz SALT CZ Blue Raspberry 10 ml - 20 mg

125,00 Kč
S DPH

Modrá malina.

Výroba: Juice Sauz LTD UK

Objem: 10 ml

Poměr VG : PG = 50 % : 50 %

Druh liquidu: SALT (s obsahem nikotinové soli)

Počet
skladem

 

 

 

Speciální liquidy SALT (liquidy s obsahem nikotinových solí)od britského výrobce Juice Sauz LTD, který má dlouholeté zkušenosti s výrobou liquidů, díky čemuž patří jeho liquidy SALT mezi špičku na současném trhu.

Liquidy SALT se od běžných liquidů liší nižším PH a obsahem stále více oblíbené a žádané nikotinové soli, která umožňuje rychlejší a kvalitnější vstřebatelnost bez dráždivého pocitu v krku. V přírodě se tato sůl vyskytuje přirozeně v tabákových listech. To znamená, že tyto liquidy obsahují přirozenou formu nikotinu, který je pro tělo lépe vstřebatelný a nezkresluje chuť liquidu. 

Velkou výhodou je rychlejší proces odpařování, kde nikotinová sůl se odpařuje při nižších teplotách a daleko vyšší vstřebatelnost, díky které je intenzita vapování nižší, takže spotřeba liquidu je menší, než u klasických liquidů na stejném zařízení. Prodlužuje se tak i životnost žhavících hlav a snižuje se spotřeba baterie. 

Liquidy s nikotinovou solí jsou nejvhodnější pro zařízení s vyšším odporem (1 ohm a více), POD systémy a styl vapování MTL (klasické šlukování). Přestože se jedná o liquidy s obsahem nikotinu 20 mg, uspokojí celou škálu uživatelů, kteří při běžném vapování používají různé intenzity nikotinu, a to právě díky obsahu nikotinové soli, která umožňuje hladký potah bez dráždivých pocitů. Vnímání intenzity nikotinu je zde odlišné než u běžných liquidů. Tyto liquidy jsou velmi vhodné u kuřáků, kteří přecházejí z běžných cigaret na elektronické a potřebují právě v tomto období dostatečné množství nikotinu, který je uspokojí, aby neměli chuť na cigaretu. 

Liquidy SALT Juice Sauz jsou kompletně vyráběny ve Velké Británii.

Poměr  VG : PG je 50 : 50.

Nový produkt