SOUHLASÍM - JSEM STARŠÍ 18TI LET

Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkoholu osobám mladších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.

Podle vyhlášky č. 37/2017 Sb. o elektronických cigaretách nesmí objem nádržky opakovaně plnitelné elektronické cigarety pro doplňování náhradní náplně obsahující nikotin překročit 2 ml. V návaznosti na ustanovení §4 odst.3 této vyhlášky důrazně upozorňujeme, že námi prodávané clearomizéry nebo produkty s prostorem pro liquid větší než 2ml jsou výrobky určené výhradně pro náplně bez nikotinu!


Ano       Ne

Příchuť IMPERIA Black Label 10 ml Blackcurrant (Černý rybíz)

99,00 Kč
S DPH

Černý rybíz.

Výrobce: Boudoir Samadhi, Česká republika

Použití: Koncentrát do báze

Objem: 10 ml

Dávkování: 5 – 7 %

Počet
skladem

 

 

 

Vyrábí se nedaleko Prahy za nejpřísnějších hygienických standardů farmaceutické laboratoři a jedná se o čistě český produkt. Splňují veškeré legislativní náležitosti jak České republiky, tak i Evropské unie. Výrobce si zakládá na vysoké kvalitě svých výrobků.

Jedná se o vysoce koncentrované příchutě, které se přimíchají do báze obsahující propylenglykol a / nebo rostlinný glycerol.

Příchuť může být použita pouze jako aroma do bází, nejedná se o hotový liquid. Neobsahuje nikotin.

Dávkování je pouze orientační, ideální koncentrace roztoku je individuální. Příchutě je možné mezi sebou míchat a vytvářet si vlastní kombinace.

Nový produkt