SOUHLASÍM - JSEM STARŠÍ 18TI LET

Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkoholu osobám mladších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.

Podle vyhlášky č. 37/2017 Sb. o elektronických cigaretách nesmí objem nádržky opakovaně plnitelné elektronické cigarety pro doplňování náhradní náplně obsahující nikotin překročit 2 ml. V návaznosti na ustanovení §4 odst.3 této vyhlášky důrazně upozorňujeme, že námi prodávané clearomizéry nebo produkty s prostorem pro liquid větší než 2ml jsou výrobky určené výhradně pro náplně bez nikotinu!


Ano       Ne

Příchuť PJ Empire 12ml Slushy Queen Funky Monkey

199,00 Kč
S DPH

Lahodný milkshake s banány, kešu ořechy, kokosem a nugátem.

Výroba: Rakousko, PJ Empire

Použití: Koncentrát do báze

Objem: 12 ml (lahvička 60 ml)

Shake & Vape

Počet
Není skladem

 

 

 

Příchutě jsou vyrobeny z kvalitních surovin za nejpřísnějších hygienických standardů ve farmaceutické laboratoři renomovaného výrobce náplní do elektronických cigaret v Rakousku ve spolupráci s německou společností Kapka´s  Fava. Každá příchuť je nesčíslněkrát testována, dokud není výsledná chuť dovedena k naprosté dokonalosti.

Součástí balení je 60 ml lahvička Chubby Gorilla Unicorn s 12 ml koncentrátu pro namíchání liquidu. Uživatel pouze přidá bázi do lahvičky, uzavře, zatřese s ní a má hotový e-liquid.

Jedná se o koncentrát, který se přimíchá do báze obsahující propylenglykol a / nebo rostlinný glycerol. Příchuť může být použita pouze jako aroma do bází, nejedná se o hotový liquid.  Neobsahuje nikotin. Při míchání používejte ochranné pomůcky.

PJ Empire
Nový produkt