SOUHLASÍM - JSEM STARŠÍ 18TI LET

Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkoholu osobám mladších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.

Podle vyhlášky č. 37/2017 Sb. o elektronických cigaretách nesmí objem nádržky opakovaně plnitelné elektronické cigarety pro doplňování náhradní náplně obsahující nikotin překročit 2 ml. V návaznosti na ustanovení §4 odst.3 této vyhlášky důrazně upozorňujeme, že námi prodávané clearomizéry nebo produkty s prostorem pro liquid větší než 2ml jsou výrobky určené výhradně pro náplně bez nikotinu!


Ano       Ne

Příchuť Full Moon Maya 10 ml ANOKI

149,00 Kč
S DPH

Dokonalý mix citrónu, jablka a kaktusové šťávy.

Výroba: Full Moon (Malajsie a Francie)

Použití: Koncentrát do báze

Objem: 10 ml

Doporučené dávkování: 15 %

Doporučená doba zrání: 3 - 7 dní

Počet
skladem

 

 

 

Vynikající příchuti, které se vyznačují kvalitními surovinami jsou výsledkem spolupráce malajských expertů na míchání a francouzských profesionálů, kteří značce Full Moon zajistili ty nejlepší a nejkvalitnější podmínky pro výběr surovin a výrobu.  

Samozřejmostí je výroba za nejpřísnějších hygienických standardů podle přísných norem EU z nejčistších a nejkvalitnějších ingrediencí. Příchuti procházejí velmi přísnými kontrolami před uvedením na trh.

Jedná se o koncentrát, který se přimíchá do báze obsahující propylenglykol a / nebo rostlinný glycerol. Příchuť může být použita pouze jako aroma do bází, nejedná se o hotový liquid. Neobsahuje nikotin.

Full Moon
Nový produkt