SOUHLASÍM - JSEM STARŠÍ 18TI LET

Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkoholu osobám mladších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.

Podle vyhlášky č. 37/2017 Sb. o elektronických cigaretách nesmí objem nádržky opakovaně plnitelné elektronické cigarety pro doplňování náhradní náplně obsahující nikotin překročit 2 ml. V návaznosti na ustanovení §4 odst.3 této vyhlášky důrazně upozorňujeme, že námi prodávané clearomizéry nebo produkty s prostorem pro liquid větší než 2ml jsou výrobky určené výhradně pro náplně bez nikotinu!


Ano       Ne

Příchuť Ti Juice Killer Cocktail 9 ml

199,00 Kč
S DPH

Letní ovocný koktejl se smetanou.

Výroba: Ti Juice (ČR – Velká Británie)

Použití: Koncentrát do báze

Objem: 9 ml (lahvička 60 ml)

Doporučená doba zrání: 1 týden

Shake & Vape

Počet
Není skladem

 

 

 

Prémiové příchutě Ti Juice jsou pečlivě vybírány, aby vyhovovaly svou pestrostí co největšímu počtu zákazníků. Na své si přijdou jak milovníci dezertů či ovocných dezertů, tak i ovocných mixů.

Samozřejmostí je výroba za nejpřísnějších hygienických standardů podle přísných norem EU z nejčistších a nejkvalitnějších ingrediencí. Příchutě prochází velmi přísnými kontrolami před uvedením na trh.

Balení obsahuje koncentrovanou příchuť pro namíchání liquidu v 60 ml HELIX lahvičce. Uživatel přidá do lahvičky bázi, uzavře ji, zatřese s ní a má hotový e-liquid.

Jedná se o koncentrát, který se přimíchá do báze obsahující propylenglykol a / nebo rostlinný glycerol. Příchuť může být použita pouze jako aroma do bází, nejedná se o hotový liquid. Neobsahuje nikotin.

Dávkování je pouze orientační, ideální koncentrace roztoku je individuální. Příchutě je možné mezi sebou míchat a vytvářet si vlastní kombinace. 

Aroma je na bázi PG.

Pro namíchání na DL doporučujeme použití báze v poměru VG 80 / PG 20 a vyšší. 

Pro namíchání na MTL (klasické šlukování) doporučujeme použití báze VG 70 / PG 30. 

TI Juice
Nový produkt