SOUHLASÍM - JSEM STARŠÍ 18TI LET

Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkoholu osobám mladších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.

Podle vyhlášky č. 37/2017 Sb. o elektronických cigaretách nesmí objem nádržky opakovaně plnitelné elektronické cigarety pro doplňování náhradní náplně obsahující nikotin překročit 2 ml. V návaznosti na ustanovení §4 odst.3 této vyhlášky důrazně upozorňujeme, že námi prodávané clearomizéry nebo produkty s prostorem pro liquid větší než 2ml jsou výrobky určené výhradně pro náplně bez nikotinu!


Ano       Ne

Příchuť ProVape Heroes Shake and Vape Jean Claude Van Vape 20 ml

249,00 Kč
S DPH

Mango, meruňka a grep.

 

Výroba: ProVape

Použití: Koncentrát do báze

Objem: 20 ml (lahvička 60 ml)

Shake & Vape
Počet
skladem

 

 

 

Příchutě jsou vyráběny lotyšskou společností ProVape. Pro výrobu jsou vyráběny nejkvalitnější suroviny a před uvedením na trh jsou podrobovány velmi přísným kontrolám. Jsou dodávány v 60 ml Chubby Gorilla Unicorn lahvičce, ve které je 20 ml koncentrátu. Stačí do lahvičky dolít bázi, důkladně protřepat a můžete začít vapovat.

Doporučení: Používejte báze s vyšším podílem VG (70 % - 80 %).

Jedná se o koncentrát, který se přimíchá do báze obsahující propylenglykol a / nebo rostlinný glycerol. Příchuť může být použita pouze jako aroma do bází, nejedná se o hotový liquid. Neobsahuje nikotin.

ProVape
Nový produkt