SOUHLASÍM - JSEM STARŠÍ 18TI LET

Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkoholu osobám mladších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.

Podle vyhlášky č. 37/2017 Sb. o elektronických cigaretách nesmí objem nádržky opakovaně plnitelné elektronické cigarety pro doplňování náhradní náplně obsahující nikotin překročit 2 ml. V návaznosti na ustanovení §4 odst.3 této vyhlášky důrazně upozorňujeme, že námi prodávané clearomizéry nebo produkty s prostorem pro liquid větší než 2ml jsou výrobky určené výhradně pro náplně bez nikotinu!


Ano       Ne

Exvape eXpromizer TCX RDTA Clearomizer 7ml Gunmetal

849,00 Kč
S DPH

DL clearomizer s robustní ocelovou konstrukcí a kapacitou 7 ml s Mesh / Single Coil základnou.

Není určeno pro náplně obsahující nikotin!

Počet
Není skladem

 

 

 

Exvape eXpromizer TCX RDTA je špičkový DL clearomizer z prvotřídní nerezové oceli a pyrexu, který si zamilujete na první pohled. Robustní ocelová konstrukce o průměru 25mm zajišťuje nadstandardní kapacitu až 7ml liquidu s bočním plněním. Vrchní regulace přívodu vzduchu eliminuje jakoukoliv možnost protékání. K vedení liquidu používá šest ocelových lan z prvotřídní nerezové oceli, díky kterým můžete vapovat až do posledního zbytku e-liquidu. Základna byla speciálně zkonstruována pro mesh spirálky, které oproti klasickým spirálkám zajistí mnohem větší odpařovací plochu.

Parametry

Rozměry: 62mm x 25mm

Objem: 7ml

Základna: Mesh / Single Coil

Závit: 510

Náustek: 810

Obsah balení

1x eXpromizer TCX clearomizer

1x Pomůcka pro osazení mesh spirálky

2x KA1 mesh spirálky

1x Proužek vaty

Sada náhradních dílů a těsnění

Exvape
CLEAR-EXVAPE-EXPRO-TCX-GN
Nový produkt