SOUHLASÍM - JSEM STARŠÍ 18TI LET

Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkoholu osobám mladších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.

Podle vyhlášky č. 37/2017 Sb. o elektronických cigaretách nesmí objem nádržky opakovaně plnitelné elektronické cigarety pro doplňování náhradní náplně obsahující nikotin překročit 2 ml. V návaznosti na ustanovení §4 odst.3 této vyhlášky důrazně upozorňujeme, že námi prodávané clearomizéry nebo produkty s prostorem pro liquid větší než 2ml jsou výrobky určené výhradně pro náplně bez nikotinu!


Ano       Ne

Doprava a platba

DOPRAVNÍ  A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Dopravci:

Česká pošta - Balík do ruky  89 Kč

DPD                                          79 Kč

Zásilkovna                              49 Kč

.

Platby:

Dobírka Česká pošta            32 Kč

Dobírka DPD                          25 Kč

Dobírka Zásilkovna               20 Kč

Převod na účet                      zdarma

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2 000 KČ DOPRAVA I DOBÍRKOVNÉ ZDARMA!

Dobírku lze platit platební kartou.

PLATBA PŘEDEM PŘEVODEM Z ÚČTU:

Číslo účtu pro platbu převodem: 43-3787020227/0100 Komerční banka.
Jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky.
Zboží bude odesláno obratem po připsání částky na náš účet.

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. Každá objednávka je ihned automaticky potvrzena e-mailem včetně celkové ceny (zboží plus poštovné). I když si objednáte více produktů, poštovné je účtováno pouze jednou. Balné ani jiné poplatky neúčtujeme. Pokud Vám nepřijde během několika minut po nákupu potvrzující e-mail, zkontrolujte si složku spamů ve Vaší e-mailové schránce a případně nás kontaktujte.

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad neprodleně oznámit přepravci. Za poškození během dopravy ručí přepravce. Proto doporučujeme před přebráním zboží důkladně zkontrolovat a v případě poškození u dopravce ihned reklamovat a nepřebírat. Prodejní doklad je vždy přiložen v balíku.