SOUHLASÍM - JSEM STARŠÍ 18TI LET

Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkoholu osobám mladších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.

Podle vyhlášky č. 37/2017 Sb. o elektronických cigaretách nesmí objem nádržky opakovaně plnitelné elektronické cigarety pro doplňování náhradní náplně obsahující nikotin překročit 2 ml. V návaznosti na ustanovení §4 odst.3 této vyhlášky důrazně upozorňujeme, že námi prodávané clearomizéry nebo produkty s prostorem pro liquid větší než 2ml jsou výrobky určené výhradně pro náplně bez nikotinu!


Ano       Ne

Sleva - náplně

Exkluzivní sleva pro registrované zákazníky.

Po registraci do našeho eshopu uvidíte u vybraných produktů svou novou cenu po slevě. Původní cena je přeškrtnutá, takže rovnou uvidíte, kolik ušetříte.

Slevy registrovaným zákazníkům poskytujeme na vybrané liquidy, příchutě a báze, ale i na některé další zboží a nejsou podmíněny ničím jiným, než registrací (nemusíte kupovat více kusů).